Debata

Debatujemy "Jak zdbać o lepszy klimat w naszej szkole?"

Już po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w akcji organizowanej przez Klub Szkół UNICEF. 21 listopada- w Dzień Życzliwości i dzień po Międzynarodowym Dniu Praw Dziecka- zorganizowaliśmy debatę pod tytułem  „Jak zadbać o lepszy klimat w naszej szkole?”. W debacie wzięli udział przedstawiciele wszystkich klas 4-8 szkoły podstawowej, pani dyrektor Danuta Zawadzka, przewodnicząca rady rodziców pani Elżbieta Sączek oraz opiekunowie Samorządu Uczniowskiego pani Agata Hachaj i pani Patrycja Łaziuk.

Naszą debatę przeprowadziliśmy metodą world cafe, a o to. aby osiągnąć jak najlepszy efekt, zadbali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. To już kolejna debata zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Cieszymy się, że mimo wielu różnic, potrafimy współpracować dla osiągnięcia wspólnych celów.

Mamy nadzieję, że to nie ostatnie takie wydarzenie w naszej szkole, ponieważ chcemy budzić świadomość wszystkich uczniów i kształtować umysły aktywnych młodych ludzi.