Bal misia

PLUSZOWY MIŚ

to najlepsza przytulanka, która od 100 lat towarzyszy dzieciom na całym świecie.

25 listopada w naszej szkole obchodził swoje święto!

Do wspólnej zabawy z pluszakami zaproszone były wszystkie dzieci z klas najmłodszych, czyli zerówki. Każde z nich przyniosło ze sobą ulubioną maskotkę i krótko o niej opowiedziało.

Wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę „Jadą, jadą misie” oraz  wysłuchaliśmy wielu ciekawostek o tych miłych, choć groźnych zwierzętach.

Podczas spotkania dzieci rozpoznawały na obrazkach bajkowe postaci: Misia Uszatka, Yogi, Paddingtona, Gumisia czy Kubusia Puchatka. Nauczyły się też rymowanki o misiu.

Wybrany został także największy i najmniejszy pluszowy bohater.

Na koniec odbył się najpyszniejszy konkurs na świecie na jak najszybsze zlizanie miodku z talerzyka. Mniam!
Podczas zajęć panowała przyjemna atmosfera zakończona wspaniałą zabawą i słodkim co nieco.